Seat Anahtarı

Seat Anahtarı 

Aracınızın anahtarı son derece önemli bir parçadır. Arabayı çalıştırmak için en önemli görev anahtarındır. Araç anahtarları pil yardımıyla çalışır. Anahtar yuvasına takıp çevirdiğinizde motoru ve tüm parçaları çalışır hale getirir. Anahtarınız kaybolduğunda ya da bozulduğunda aracınızı çalıştıramazsınız. Ancak yeni anahtar yaptırabilirsiniz. Anahtarlar genelde kontak anahtarları ve immobiliser özellikli olarak ikiye ayrılırlar. Bazı araç modellerinde ise kartlı sistem bulunur. Kartlı sistemde anahtar gibi aynı işlevi yapar. Günümüzde artık anahtarlar uzaktan kumandalı olarak üretilmiştir. Seat anahtarı bu modeller arasında bulunur.Bu kumanda sayesinde aracınızın belirli bir mesafeden bile tek tuşla kapılarını açıp kapatabilirsiniz. Ayrıca açık kalan camları da kapatabilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Anahtarlar 

Uzaktan kumandalı anahtarlar aracın kapılarını uzaktan açmayı ve kapatmayı yönetirler. Günümüzde artık bu modeller oldukça fazla bulunur. Hem anahtar hem kumanda biçiminde üretilmiştir. Üzerindeki tuşlar sayesinde oldukça kullanışlıdır. Anahtar ucunun içine saklanması için bir yuva bulunur. Bu sayede cebinize koyduğunuzda size çok fazla bir rahatsızlık vermez. Bazı marka üreticileri çıtayı daha da yükselterek teknolojinin geldiği son nokta olan anahtar ve uzaktan kumanda sayesinde daha akıllıca davranarak aracın yanına geldiğiniz anda açılmasını sağlamışlardır. Yani siz aracınızın yanına geldiğiniz ve daha dokunmadığınız anda aracın kapıları açılır. Tabi burada en önemli nokta anahtarınızın sinyal alması için elinizde olması gereklidir. Seat anahtarı hem anahtar hem de uzaktan kumandanın bir araya getirilerek anahtarın alabileceği en şık hali almıştır. 

Uzaktan Kumanda Bozulunca Ne Yapmalı? 

Uzaktan kumandalı anahtarlar bazen bir takım nedenlerden dolayı bozulabilir. Oldukça kaliteli ve uzun ömürlüdürler. Fakat bazen istenmeyen hatalar olabilir. Bu konuda ki en büyük destekçiniz olan firmamız size çok yakın. Gerek seat anahtarı gerek diğer marka ve model anahtarlarınız bozulduğunda ya da kaybettiğinizde tüm çözümleri üretmekteyiz. Bozulan anahtarınız bozulduğunda gerekli tüm tamirleri yaparak size teslim ediyoruz. Eğer anahtarınız kaybolduysa yenisini yapıyoruz. Ayrıca yolda kaldığınızda ya da anahtarınız çalışmadığında çilingir hizmetimiz ile bulunduğunuz konuma geliyoruz. Bütün bu hizmetlerimizden uygun fiyata yararlanmak için sizde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Vermiş Olduğumuz Diğer Hizmetlerimiz

Başa dön